FACEBOOK      TWİTTER


Kara Nakliyesi


Kara Nakliyesi


Kadir Demir LTD. 100'ün üzerinde mega tenteli araçları ile İngiltere ve Türkiye arasında tam kapsamlı olarak kara nakliye operasyon hizmetleri sağlamaktadır.

Kadir Demir LTD. deneyimli kadrosu ile ortaya çıkması muhtemel bütün sorunlarınıza en iy ive en güvenli şekilde çözüm önerileri sunmaktadır. Kıtalararası , çevre dostu ve kusursuz lojistik ağımız ile uluslararası lojistik sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kapıdan kapıya ve parsiyel çözümleriniz ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız.

Geniş hizmet ağımız ile Kadir Demir uluslararası Taşımacılık günlük parsiyel ve komple servisleri ile Birleşik Krallık – Türkiye ve Türkiye –Birleşik Krallık hattında araç tedarik imkanları sunmaktayız.

Uydu sistemimiz ile tüm müşterilerimize araçlarımızın konumlarıyla ilgili 7/24 hızlı ve doğru bilgi akışı sağlamaktayız.İzmir’ de 15.000 m2 lik alan içinde bulunan merkez ofisimiz ve gümrüksüz ihracat depomuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimize talepleri doğrultusunda anlaşmalı depolarımız aracılığı ile Glasgow, Bradford , Northampton, Leicester , Tilbury yakınlarında depolama hizmeti sunmaktayız.